mājas lapu izstrāde Secrets

Ielādē... Are living čata operatori nav pieejami, lūdzu atstājiet mums ziņu, un mēs Jums atbildēsim tuvāko two stundu laikā! Our operators are active. Be sure to attempt all over again later Jūsu vārds : Jūsu e-pasts : Jūsu ziņojums :

Apzinoties to, ka uzņēmumi nepārtraukti attīstās, piedāvājam veidot mājas lapas ar satura vadības sistēmu (CMS jeb Material Administration Method), kas nodrošinās iespēju pārveidot mājas lapu, dzēšot var veidojot sadaļas, papildinot tās ar jauniem vai uzlabotiem tekstiem, pievienojot jaunus attēlus, tabulas vai jebkādu citu notifyāciju.

Printmaking is the whole process of producing artworks by printing on paper together with other products or surfaces. The method is capable of producing multiples of precisely the same perform, Just about every referred to as a print. Each individual print is definitely an first, technically generally known as an impression. Prints are developed from just one first area, technically a matrix. Popular varieties of matrices involve: plates of metallic, ordinarily copper or zinc for engraving or etching; stone, utilized for lithography; blocks of Wooden for woodcuts, linoleum for linocuts and fabric plates for display screen-printing.

Interneta mājas lapu izstrāde ir viens no MediaBox.lv pamatpakalpjumiem. Ar Internet lapu izstrādi profesionāli nodarbojos kopš 2008. gada, bet pieredze stiepjas līdz pat 2001.

Jūsu ērtībai esam izveidojuši three dažādas mājas lapu izstrādes paketes. Mūsu iespējas mājas lapu izveidē neierobežojas ar standarta paketēm un esam atvērti jebkura projekta izstrādei.

Mājas lapu ir iespējams uzturēt pie mums vai arī pie jau Jūsu esošās vai kādas citas kompānijas, kas nodrošina šādu pakalpojumu.

Review it to ... It appears that evidently the number of guests and pageviews on this site is too reduced to generally be shown, sorry.

Most designers make use of mājas lapu izstrāde a hybrid approach that combines common and Laptop-based technologies. First, hand-rendered layouts are utilized to get approval to execute an strategy, then the polished visual product is made on a computer.

Kopīgi izdomāsim dizainu un izplānosim izkārtojumu. Kamēr domāsim par izskatu, tikmēr mūsu programmētāji jau sāks mājas lapas pamata veidošanu. Mūsu darbinieki labprāt sniegs padomus un ieteikumus klientam.

YAM nodrošina datu apstrādes un aizsardzības prasību izpildi saskaņā ar normatīvajiem aktiem un llienta iebildumu gadījumā veic lietderīgās darbības, lai iebildumu atrisinātu. Tomēr, ja tas neizdodas, klientam ir tiesības vērsties uzraudzības iestādē - Datu valsts inspekcijā.

Klients piekrišanu personas datu apstrādei, kuras tiesiskais pamats ir piekrišana, var dot YAM interneta mājas lapā (piemēram, jaunumu saņemšanas pierakstīšanas formas), vai klātienē YAM birojā.

Preces vai pakalpojuma mājas lapa parasti apraksta tikai vienu produktu, izceļot tā labākās īpašības un dod plašu aprakstu par preces pielietojumu un kvalitāti.

Klientam ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt datu apstrādei doto piekrišanu tādā pat veidā, kādā tā dota, vai nosūtot attiecīgu paziņojumu uz e-pasta adresi: [electronic mail shielded] un tādā gadījumā turpmāka datu apstrāde, kas balstīta uz iepriekš doto piekrišanu konkrētajam nolūkam turpmāk netiks veikta.

Tādā veidā mēs varam noskaidrot gan mūsu individuālo lietotāju skaitu, gan to, cik bieži viņi apmeklē mūsu lapu. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas statistikas mērķiem, ar tām nav iespējams identificēt atsevišķus lietotājus.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “mājas lapu izstrāde Secrets”

Leave a Reply

Gravatar